"D" litter in new home                                                                                  

                                                                               Dustee Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                            (Name means Dust / Význam jména je Prach)

                                                            

Dustee and his really amazing parents!!!
Dusteenek měl být velké překvapení pro Moničku, která se do našeho chlapečka zamilovala až po uši a která mi stále zamilovaně psala a i se ji o našem tygříkovi zdálo Tohle jsou lidičky, kteří jsou naše krevní skupina. Neuvěřitelní!!! Holky si je zamilovaly a rozdávaly pusinky.
Dusteenek má snovou rodinu na kterou se mu vyplatilo si počkat! Má tak moc milující paničku a páníčka. Myslím, že se o něho budou doma "prát"
Děkuju vam oboum! Jsem strašně ráda, že patříte do naší chrtí rodiny! A mamince za budoucí výstavy!!!! Doufám, že vás poznám osobně! Už máme domluvené grilování!!!
(Klikněte pro zvětšení)

Dusteenek ma pohádkový život v nové rodině. Zabydlel se hned, jak přišel. Spinká s páníčky v posteli a miluje se dívat na televizi. Má opravdu milující domov a má se tam jako princ na hrášku
Byl tu nejdéle a chybí tu. I jsem se přistihla několikrát, jak říkám : “Potichu, Dusteenek spinká”. ALE pak se podívám na tyhle fotky a zahřeje mě u srdce. Má všechno a opravdu ty nej rodiče.

Dusteenek má úžasnou maminku a babičku. S maminkou jsou jako jedna duše a tělo. Každý den spolu, každý den na procházkách a výletech a poznávání nových a nových kamarádů.

 


                                                                            Daymoon Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                            (Name means Dawn / Význam jména je Úsvit)

                                              

Daymoon aka Bailey Mon Miracle with amazing mum and dad!!!
Pro Dejmínka dnes přijela opravdu úžasná rodinka! Bude to jejich miminko a hlavně paničky velký sen, který se stal skutečností! Celá rodina se dnes na něho přijede podívat! Bude se u nich mít královsky! Má připravené pelíšky, dečky, hračky a milion pusinek! Mám tě ráda chlapečku, máš ode mě vybraný milující domov
Brzy přidám fotečky z jeho nového domova.

První zprávy z domova: Daymoonek má své krbové zázemí, které vymyslel páníček! Bude tam zatím jen pouze, když odejdou páníčci do práce. Pouze ve věku štěňátka, aby si neublížil. Má úžasné rodiče!!! Jinak samozřejmě je to otevřené a může chodit úplně všude. Panička má dovolenou, takže teď bude každý den s ním. Přijela se na něj podívat celá rodina a jsou z něj unešení. Změnu zvládá dobře. Je to můj malý miláček. Tohle je zpráva ihned po příjezdu

Když mi přišla fotka našeho chlapečka, tak jsem neměla slov. On je celý jeho maminka. Neuvěřitelná kopie!
Dejmí aka Bailey umí sedni a lehni jako ostatní sourozenci a je dalším velmi chytrým pejskem. Ale to mají po mamince. V novém domově je moc spokojený a dostavá hodně lásky od celé rodiny! Se všemi majiteli jsem ve velmi blízkém kontaktu a za to jsem moc ráda!Jsem tu pro vás kdykoli!

Jako první z Déček se u nás byl podívat právě Dejmí! Zastavil se u nás na chvilku v podvečer. Já jsem byla tak šťastná!!!! On je celá maminka Adinka. Myslela jsem, že ho umačkám láskou Nejdříve jsem pustila na zahrádku Adinku, at je s ním jen mamka a syn a pak holky. Všichni byli tak štastní! Lítali a smáli se...Bohužel moc fotek nemám...spousta je rozmazaných a bylo šero, ale stejně je přikládám. Budeme se těšit na další návštěvu!

Nový domov Donníčka (kvůli alergii paničky) u Daymoonka - Dnes jsme náplánovali návštěvu, aby jsme viděli, jak se kluci budou chovat a co na sebe řeknou (já jsem nepochybovala, vím, jakou mají povahu).
Mám nádherné ale nádherné momentky s jejich maminkou, tetou a babičkou. Bylo to tak úžasné odpoledne! Žíhaná rodina spolu! A ty vztahy! Ta láska mezi nimi!!!
A co na sebe řekli bráškové? Byli jako jedno tělo, stále spolu. Kam šel jeden, tam šel druhý. Hráli si, pusinkovali se..kdyby člověk odešel, tak jim to je jedno, hlavně, že jsou spolu! Neuvěřitelné pouto!
Samozřejmě panička od Donníčka to nesla hodně těžce. Manžel s ní ani nemohl jet a řekl, že bez něj se nemá vracet. Ach jo...měl tam užasný domov a já bych minulost nezměnila. Vážím si jich a mám je ráda. Všichni jsme v kontaktu a budu posílat fotky a jak prožil první noc a co říkal na nový domov...a až páníčci dokáží znovu Donníčka vidět, tak se sejdeme a ugrilujeme si.
Chtěla jsem i vám to sem napsat, protože i vy jste toho součástí! A jak se zabydlel?

Chvilku v autě zaplakal, ale dojel do nového domova a bráška mu zaměstnal hlavičku. Jako by se tam narodil. Hráli si, hamali, spinkali..ještě večer se šli projít na sraz rodáků a kluci sklidili prý velký ohlas. Panička tvrdila, že když někdo vidí dva stejné psy, že by už neměl pít

Radka je úžasná panička a nemohla jsem si přát lepší domov pro mé dva bratříčky. Jsou spolu tak šťastný!!! A panička jim plní co jim na očích vidí :)

 


                                                                             Dracarys Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                    (Name means Dragon fire / Význam jména je Dračí oheň)

                                                           

Dnes odpoledne odjel náš sluníčkový chlapeček k rodině u Brna.
Jen odjelo auto, tak mi nešly zastavit slzy. Tohle na chovu nemám ráda. Vybírání lidí a loučení.
Dracarysek bude v rodině se dvěma dětma a zahrádkou. Páníček má z chrtama zkušenosti, protože jeho životem prošel italský chrtík i maďarský chrt a chrt je jeho srdeční záležitost. Velmi dobře zná Renatku od DG a nejlepší veterinářku Andreu Lačňákovou. Takže bude v dobrých rukách. Těším se na fotečky z nového domova!Zatím celou cestu krásně prospinkal a teď si hraje u babičky s jezevčíkem

Dracarysek aka Drak v novém domově a pelíšku vypadá moc spokojeně. Ted mi psal páníček a poslal fotky, že byli nakupovat teplou výbavičku u Renatky od DG. Děkuji moc za péči a Renatce za rady a doporučení!

Zlaťáček je další kopie tatínka. Chlapeček je s paničkou každý den doma a tak má samé procházky a výlety a žádnou nudu. miluje děti a je s nimi velmi rád. Panička mi píše, že je velmi chytrý a učenlivý. Poslechne na slovo a přivolání! A to mají po mamince. Adinka je v povaze neuvěřitelná! Mám rada různé příběhy či novinky o mých štěňátkách či už dospělých dětičkách. Jsem na všechny moc pyšná a všichni mají úžasné rodiny!

 


                                                                                Drago Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                          (Name means Dragon / Význam jména je Dráček)

                                                                   

Drago Mon Miracle aka Ripley with new family!
Tak nám před chvilkou odešel další chlapeček. Náš Dráček bude v rodince kousek od nás a to v Jablonci. Má moc milou mladou, zodpovědnou rodinu, která má zdravý životní styl a to se Dragouškovi bude moc líbit
Moc se těším na fotečky! Už jsem viděla, jaký bude mít krásný pelíšek a obleček! Bude se mít moc dobře!

Drago a první zprávy z nového domova:

Celý včerejšek mu trval na rozkoukání. Přesně, jak jsem psala. Ač to nechce ukazovat, tak je citlivá dušička. Včera téměř cely den prospinkal, až v deset večer pořádně ožil a chvilku řádil, hodně se nahamal, napil a šel spát k páníčkům do postele (bylo v plánu, že bude v pelíšku vedle postele, no ale dá se jim odolat?)
Syn se prý nechtěl ani sprchovat a jít od něho pryč. Stále ho hladi
No a v noci Dráček vstal a šel se vyčůrat na plínku. Velký Šikula!!!!
Dnešní den je mnohem více v pohodě. Hraje si, spinká, venku se mu moc líbí, běhá, sbírá klacíčky, krásně hamá a už si i říká o čůrání ven. Celý jako maminka. Maminka je velice chytrá holčička a rychle učenlivá.
Panička Dráčka za vše chválí a hladí i když stále už jen sem tam popláče za bráškama. Ale péče má hodně, maximálního času a opravdu hodně lásky. No podívejte na fotečky. Psí ráj

Dragoušek má úžasnou paničku, která s ním umí plno povelu. Drago mi hodně připomíná, nejen barvou ale hlavně učenlivostí k povelům a novým věcem, Aria.
Drago a syn jsou úžasná dvojka. Sportuji, chodí na procházky a spinkají spolu.
Celá rodina ho miluje a je to jejich velký miláček a to je pro mě nejvíc. Chrt se nedá nemilovat


                                                                                      Donnie Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                              (Name means Life / Význam jména je Život)

                                                            

Donnie Mon Miracle with new amazing family!!!
Dnes nám odjel do opravdu milujícího domova náš Donníček! Má nejen krásnou ale hlavně fantastickou rodinu! Jsem tak šťastná, že jsou ještě lidi jako právě oni (a myslím i všechny ty u kterých naše miminka jsou). To mi dá vždy důvod proč chovat! Moc vám děkuji za to jací jste a těším se na zprávy a fotky z nového domova! A věřím, že se brzy uvidíme

První zprávy z nového domova: Dobré ráno. Tak první noc za námi. Doníček byl absolutně úžasný. Spali jsme spolu na gauči v obyváku. Usnul mi v podpaží, jako špalek a spal az do půl čtvrté, kdy si sám seskočil ze sedačky na pelíšek pod ní, šel se sám vyčůrat a vykakat na plenku a pak si přes pelíšek vyskočil zase sám ke mě a spali jsme dál až do 7. Ráno se najedl a šli jsme před dům, kde jsme si odbyli prvni kakání mimo domov. Je úžasně socializovaný a vše mu jde rychle. Je vidět, že má skvělé základy od Vás. Moc děkujeme.

No a Donnie aka Doníček je v novém domově krátce, ale chová se jako by se tam narodil. Poznal kočičku, malého chlapečka Tomáška a žijí v naprosté symbioze a harmonii!

Tolik lásky je mezi malým Tomáškem a Donníčkem Panička mi psala, že Tomášek spinká první dny ve své postýlce a ve svém pokojíčku. A Donníček každou noc pro něho plakal, že neusínají všichni spolu! Protože je chce mít všechny pohromadě. Pohladilo mě to po srdíčku. Máte pejska s velkým citem a s Tomáškem bude růst. Budou mít mezi sebou velké pouto.....
Jinak Donní má novou 5mesíční kamarádku a je do ni tuze zamilovaný viz foto.
Renatko a Tome děkuju!

... S těžkým srdcem mi panička napsala, že její testy výsledků z alergologie vyšly jako počáteční astma z psích chlupů. U páníčků se měl opravdu moc dobře, ale bohužel se paničky stav jen zhoršil od minule. A hledala jsem mu novou rodinku. Když jsem psala, že Donníček shání novou rodinku, nečekala jsem, že napíše tolik lidiček! Za to vám moc děkuji. Ale ještě to odpoledne výběr padl na jednu osobu a to z důvodu, aby změna byla pro chlapečka co nejmíň stresující. Donníček bude s bráškou Daymoonkem Panička má zrovna i dovolenou, mají zahrádku a hlavně jsou to bráškové!!! - že je to milující domov ani nemusím zmiňovat.
Dnes jsme náplánovali návštěvu, aby jsme viděli, jak se kluci budou chovat a co na sebe řeknou (já jsem nepochybovala, vím, jakou mají povahu).
Mám nádherné ale nádherné momentky s jejich maminkou, tetou a babičkou. Bylo to tak úžasné odpoledne! Žíhaná rodina spolu! A ty vztahy! Ta láska mezi nimi!!!
A co na sebe řekli bráškové? Byli jako jedno tělo, stále spolu. Kam šel jeden, tam šel druhý. Hráli si, pusinkovali se..kdyby člověk odešel, tak jim to je jedno, hlavně, že jsou spolu! Neuvěřitelné pouto!
Samozřejmě panička od Donníčka to nesla hodně těžce. Manžel s ní ani nemohl jet a řekl, že bez něj se nemá vracet. Ach jo...měl tam užasný domov a já bych minulost nezměnila. Vážím si jich a mám je ráda. Všichni jsme v kontaktu a budu posílat fotky a jak prožil první noc a co říkal na nový domov...a až páníčci dokáží znovu Donníčka vidět, tak se sejdeme a ugrilujeme si.
Chtěla jsem i vám to sem napsat, protože i vy jste toho součástí! A jak se zabydlel?

Chvilku v autě zaplakal, ale dojel do nového domova a bráška mu zaměstnal hlavičku. Jako by se tam narodil. Hráli si, hamali, spinkali..ještě večer se šli projít na sraz rodáků a kluci sklidili prý velký ohlas. Panička tvrdila, že když někdo vidí dva stejné psy, že by už neměl pít
No a noc probíhala taky skvěle. Neplakal, spinkal s bráškou celou noc a ráno si poběhali, nahamali a nahřívali na sluníčku Mám velkou radost.

 

Second family/Druhá rodina - více fotek u Daymoonka


                                                                                    Dreamee Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                              (Name means Dream / Význam jména je Sen)

                                                       

Dreamee Mon Miracle aka Ella with new mum!
Před chvilkou nám odcestovala do nového domova naše Dreameenka. Bude žit u úžasné rodiny v Ostravě. Obě holčičky si zkusí výstavu, takže je určitě potkáme.
Přijelo si pro ni 8 členů rodiny! Na fotce je její majitelka paní doktorka! Opravdu moc sympatický a empatický člověk!
Moc děkuji za dárečky pro nás i pro mé holčičky!
Při loučení u auta mi došlo, že vážně mi žádná holčička nezůstane a opravdu jsem ji hodně oplakala. Tohle je na chovu tak těžké!!! Nechala bych si všechna miminka, kdyby to šlo!!!
První zprávy z auta jsou, že už čůrala na travičku a jde z náruče do náruče a dostává moře pusinek! A čeká jí spinkání v posteli, jen se neví ještě u koho, protože ji chtějí všichni
Měj se krásně holčičko moje a prožij mnoho radosti a krásných chvil. Budeš v supr rodince!

První zprávy z nového domova!: Holčička spinkala celou noc, neplakala a čůrá pouze na zahrádce. Je neuvěřitelně šikovná a páníčci nedělají nic jiného než, že mazlí a hrají si s ní a nemůžou se vynadívat. Praní, uklizení a vaření jde prý stranou Má se úžasne. Moc děkuju

Naše sladká holčička se má jako v ráji. Samá návštěva - psí i dvounohá, řádění, mazlení, spinkání, hamání a pozor! miluje se dívat v tv na krtečka!!!! Děkuju za stálou komunikaci a fotky!!!

 


                                                                                       Divya Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                         (Name means Angelic / Význam jména je Andělská)

                                 

Divya Mon Miracle aka Kim with new parents!!!!
Dnes odpoledne odjela do nového domova - Českých Budějovic - naše malinká holčička. Andílek s ďáblem v těle, nebojsa a obrovský mazílek. Bude se mít opravdu královsky. Má úžasnou rodinku! Teprve ted mi došlo, že tu není. Je tu po ní velký prázdno, byla všude a dávala najevo, že chce na klín nebo mazlit a chodila za mnou. Takže tu sedím a mám nějaké mokré oči..Ach to loučení.
První zprávy z auta jsou takové, že malinká spinkala a na pumpě se venku vyčůrala. Žádný strach a to byla venku prvně! Ona je neuvěřitelné stvoření!
Přeji vám mnoho radosti a krásných chvil a doufám, že se brzy uvidíme. A těším se na fotečky z domova!

První zprávy z nového domova!: Holčička spinkala v posteli a po celý večer se chodila poctivě vyčůrat i vykakat na plínku do kuchyně. V noci probudila paničku, dala ji dolů z postele a ona se znovu šla vyčůrat a vykakat na plínku jsem na ni ták moc hrdá. Vůbec neplakala, je pohodová, spokojená, vše zkoumá a u toho rozdává pusinky. A tak to má být
P.S. Páníček prý včera šel za malou, když usínala a zpíval ji ukolébavku

I naše malinká Divya aka Kimi se má též úžasně. Je neuvěřitelně šikovná a chytrá. Byla na velkém výletě minulý víkend a byla středem pozornosti...to ona ráda :) Všichni z ní byli paf a poznala i nového kamaráda vipeta Alfréda :) též má úžasný život plný mazlení, her, procházek a nově chodí do školky pro pejsky. Jsem šťastná za všechny takové páníčky!

 

TOPlist
aktualizováno: 12.01.2019 15:56:08