"C" litter in new home                                                                        

                                                                  Caris a Cairo Mon Miracle

                                                                                       Czech Republic

                                                            (Name means Hope and Divine / Význam jména je Naděje a Božský)

                                              

Jak to vše začalo? Jak to, že šli bratříčkové spolu?

Cairo Mon Miracle with new mum
Dnes nám odešel miláček Kájí. Bude mít opravdu milující rodinku. Dva už dospělé syny, jejich rodiče a 12ti letého pejska. Paní pejsky miluje a pro svého pejska staříčka udělala maximum, aby mu prodloužila život (Pejsek díky ni stále žije a jelikož ho měla sebou, aby se kluci seznámili, tak sama musím říct, že je to úžasný malý psík.)
Pro paní je chrt snem a je strašně šťastná, že může Caira mít. A úplně nejlepší je, že zůstavá v mém rodném městě a mám ho jen 10 minut od baráku To, že bude spát v posteli ani nemusím zmiňovat Měj se krásně chlapečku

Caris Mon Miracle with new family with brother Cairo Mon Miracle.
Dnes nám odešel mazlínek Carisek. A představte si, že bude bydlet spolu s bráškou!!! Bohužel jim před týdnem odešel za duhový most 12ti letý pejsek, který díky nim měl prodloužený život. Byl hodně nemocný. Moc ho milovali. A Cairo byl smutný. Byl sám a neměl kamaráda a tak se rozhodli, že Caira smutnit nenechají a poprosili nás zda by mohli mít Cariska. Popravdě, bylo to pro mě krásné překvapení. Protože tento domov je tak milující a ještě bydlí 10 minut od nás. Mám velkou radost! Dnes jsme prožili nádherné odpoledne s pejsky a bylo to moc fajn. Sami se můžete podívat, jak spolu řádili :)

 


                                                                       Corinn Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                         (Name means Brilliance / Význam jména je Oslnivý)

                                   

Corinn Mon Miracle aka Scotty with new second lovely family!
Včera jsme přivítaly a zároveň rozloučily s naším Scottym (Bohužel rodinná situace rozhodla, že Corinnek hledal nový domov a ze všech lidiček, kteří mi psali a měli zájem, jsem vybrala Corinnkovi šité na míru. Život s kočičkou a hlavně milující rodinou, kdy nikdy nebude doma sám a to jsem chtěla). Strávili jsme všichni skvělé odpoledne a večer. Moc děkuji! Přidávám fotečky z prvního setkání na naší zahrádce a postupně budu přidávat další Mazlilo se, pusinkovalo se....opravdu úžasná panička. Děkuju!

Scottik zažil dvě rodinky. V té první se u jejich syna v průběhu objevil autismus a Scotty tím velmi trpěl a jako štěňátko neměl od syna dobré zacházení. A tak se našla jiná panička, kde měl náš chlapeček klid na spánek, rozvoj a lásku. Úžasná panicka Peťka udělala pro Scottíka první poslední a dala ho dohromady. Trvalo to celkem dlouho a ještě chvilku potrvá, ale už teď je to úplně jiný pes. A já ti za to moc děkuju!!!!! Jsi skvělý člověk a jsem ráda, že patříš do naší vípetí rodiny!!!


                                                                      Coralee Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                              (Name means Shining star / Význam jména je Zářivá hvězdička)

                                                      

                                                                                                                      Whippet Archive

Princess Coralee Mon Miracle with new mum.
Coraleenka včera odjela do svého nového domova v Olomouci. Ze všech zájemců, a bylo jich opravdu hodně (paradox je, že ona jich měla ze všech nejvíce), jsem vybrala tuto rodinu. Upřímní lidé, kteří milují své pejsky a udělají pro ně vše. Coraleenka se u nás seznámila s polovinou smečky a to amstaffkou a vipetkou. S vipetkou si padly neuvěřitelně do oka. Myslím, že to budou nejlepší kamarádky a nedají bez sebe ránu :) A amstaffka? To je maminka všech. Už se o Coralee vzorně stará a spinká s ní :)Tu jsem si zamilovala já :) Doma na ni čekají vlkodaví kluci :) S Coraleenkou se budeme hodně vídat na výstavách, už ted se nemůžu dočkat, až se za chvilku potkáme. Děkuju moc za vše. Coraleenka má ty nejlepší páníčky, jsou vybrané srdcem!

Corálka splnila sólo a párový běh a prý má velké nadání.... běžela jako vítr Mám velkou radost!
Coraleenka má úžasnou maminku. Narodit se jako pes, tak rozhodně u Pavlínky. Corálek je sladká, něžná, milující všech zvířátek a taaaak mazlivá holčička...má kolem sebe smečku pejsků a kočiček plus venčení a dovádění na loukách s dalšími chrtími pejsky. Tohle jsem přesně pro Coraleenku chtěla. A dočkala se i když u nás byla trochu déle. Ale pokud si nejsem lidma jistá, tak pejska neprodám. Měla být původně v Německu a jsem ráda, ze jsem řekla ne. Protože tohle je ten pravý domov plný lásky!!!

             


                                                                         Caia Mon Miracle

                                                                                            Croatia

                                                                   (Name means Havenly gift / Význam jména je Nebeský dar)

                                                                  

                                                                                                                    Whippet Archive

Naše Cajušenka před 10 dny odjela do nového domova v Chorvatsku. Má úžasného páníčka! Skvělého a známého modního návrháře a člověka! Když si vybíral naši Caiu, tak mu pomáhal úznávaný rozhodčí pro toto plemeno a když ji viděl osobně, tak mi vzkázal, že je nádherná!! Co víc mě může potěšit? Už teď mám úžasné fotky a videa! Spinká v posteli, žije spolu s kamarády jako barzoj, afgán a nově s vipetí kamarádkou a na procházky chodí s vlkodavy, kterých se vůbec nebojí. Je to princezna Chorvatska! Děkuju!

 


                                                                         Cappi Mon Miracle

                                                                                                 CR

                                                                      (Name means Cloverleaf / Význam jména je Čtyřlístek)

                                                              

                                                                                                                     Whippet Archive

Cappi Mon Miracle with new super family!!!
Cappínek bude členem velké rodiny. Cappi byl jejich láska na první pohled. Hledali vipetíka půl roku a i když viděli malého Cappíska, tak i tak byli v různých chs, na výstavách, ale prý nikde neviděli, tak nádherného chlapečka!A museli nás znovu kontaktovat. A nás to mooooc těší!
Čeká na něho vipetí kamarád a plno dobrodružství. Lesy, louky, běhání, aporty...no stále nějaká aktivita a samozřejmě mazlení. Cappinek bude člen rodiny a další psí miminko! Děkuji za úžasné odpoledne a spoustu smíchu a dobré nálady! Povídalo by se klidně až do ranních hodin. . Těším se na fotečky z nového domova!

Cappínek vzal za srdce spoustu lidí a do teď na něho nemůžou zapomenout Náš chlapeček, kterýmu jsem dala jméno Čtyřlístek či Štístko a to z důvodu, že on a jeho sestra Caia šli císařským řezem. Protože i když ostatní se narodili ač při dlouhém 13ti hodinovém porodu bez problému, tak dva poslední byli hluboko v hrudníku maminky a měli před sebou tři placenty. Nebyla šance je odrodit a zemřela by maminka i dvě miminka. Takže poslední dva museli jít císařským řezem. Vše ale dopadlo dobře a narodilo se deset krásných a zdravých štěňátek. Cappínek nebyl v průběhu týdnu z těch, kteří by se prodrali skrz všechny k jídlu a tak jsem jemu a sestřičce musela pomáhat si to místo udělat a stejně to byl tak drobounký a malý brouček a teď? Podívejte co za krasavce a kus chlapa z něho je. Má super rodinku, kteří bydlí u lesa. Stále chodí na volno a prožívá moře příběhů, které zaživá každý den v lese a na polích spolu s jeho vipetím kamarádem. Má skvělé páníčky se kterými si píši a kteří mě zásobují novými a novými příběhy. Děkuju

    


                                                                                        Calla Mon Miracle

                                                                                           Germany  

                                                           (Name means Gift of beauty / Význam jména je Dar krásy)

                                        

                                                                                                                      Whippet Archive

Calla Mon Miracle with new AMAZING parents!!! (Germany)
Love you very much. Thank you for super evening, talking, gifts and lovely words!

Calluška včera večer odešla do nové rodiny v Německu.
Omlouvám se, že se opět opakuji, ale k naprosto úžasným lidem.
Prožili jsme neuvěřitelný večer, který jsme propovídali a bylo těžké ho utnout a rozloučit se. Tito lidé jsou neuvěřitelní psí rodiče a pro mě je opravdu velkou ctí, že si vybrali právě od nás a že nabídek měli mnoho. Paní je veterinářka a umělkyně a už jednu vipetku doma má a čeká na svou novou kamarádku. Calla nebude téměř nikdy sama doma.
Paní mi řekla něco co mě opravdu zaskočilo a neměla jsem slov. Prý poznala mnoho chovatelů koček, koní a psů, ale že jsem opravdu ten nejlepší chovatel, který chová srdcem, miluje své pejsky a žádného takového nezná a že jich zná opravdu hodně...Víte co to pro mne znamená? To nejvíc...co jen může. Děkuji moc za tyto slova, velmi si jich vážím!
Calluška bude mít pohádkový život princezny!Děkuju!

Calluška má tak úžasné rodiče a vipetí kamarádku jakou si jen může přát. Mám velmi Rutu ráda a jejího manžela. Jsou to velmi hodní lidé a jsem šťastná, že se do naší holčičky zamilovali hned po narození a je právě u nich

 


                                                                                         Cira Mon Miracle

                                                                                             France

                                                                           (Name means Sun / Význam jména je Sluníčko)

                                                                        

                                                                                    Whippet Archive

Cira Mon Miracle with very nice person and new mum
Dnes nám odletělo ještě jedno miminko a to do Francie. Čeká na ni doma ještě jedna vipetí holčička. Druhá fenečka, kterou paní měla, tento rok odešla běhat do bílých peřin. Takže jim je doma moc smutno. Je to velmi vytoužená holčička a Ciruška se bude mít opravdu dobře. Paní se dokonce na letišti rozplakala....přeji vám oběma ten nej život plný radosti a lásky! Těším se moc na fotečky!

     


                                                                       Candie Mon Miracle

                                                                                             Poland

                                                                         (Name means Sweetie / Význam jména je Miláček)

                                              

                                                                                                                      Whippet Archive

Candie Mon Miracle aka Abi with new really lovely family.
Před chvilkou odjela do nového domova naše happy Candie. Jinak se ani nedá nazvat nebojacná holčička, která nonstop vrtí ocáskem a všechny miluje Měli dilema zda Candie či Coralee, ale happynka vyhrála a myslím, že bude mít opravdu krásný život. Bude vídána i na výstavách. Budou s ní cestovat na dovolenou a nejen, že už teď má zahrádku, ale stěhují se do nového, kde bude mít ještě větší možnost dovádění
Krásný život miláčku!

Candie se má úžasně! Plno výletů s rodinou, seznamování s dalšími pejsky, hraní, mazlení...myslím, že z fotek je vidět, že se má naše holčička moc dobře!

 


                                                                       Celene Mon Miracle

                                                                                                CR

                                                                   (Name means Moonlight / Význam jména je Měsíční záře)

                                                                         

                                                                                   Whippet Archive

Celene Mon Miracle aka Žanetka with amazing family!
Dnes jsme měli opravdu milou návštěvu - kamaráda. Naše Celinka bude mít kouzelný domov plný lásky, velké zahrady, 3 vipetek, pinče a oveček. Jsem neuvěřitelně šťastná, že bude právě v této rodině a je mi ctí, že právě od nás.
Měj se krásně beruško a dlouhý a krásný život přeji

Naše holčička vzala za srdce Romana Davídka a jeho rodinu. Užasní lidé. Navíc jsem Romču znala z výstav a vždy jsme moc fajn popovídali. Celinka má jako kamarádky 3 vipetky a jednu pinčí dámu a nově chlupatého pasteveckého pejska. Chodí se všemi na bežky, pole, louky. Na volno a bez problému a ve smečce si všichni rozumí. Děkuju Romi za super domov!

    


TOPlist
aktualizováno: 12.01.2019 15:56:08