V I S I T S

 

V této složce najdete fotky z návštěv našich odchovánečků. Kdy nás kdo navštívil či koho jsme navštívily my :) Takové rodinné album. Protože všichni co mají naše štěňátka do rodiny patří! U nás máte dveře kdykoli otevřené a jste vítaní.

21. 5. 18 Dracarys with mum and girls!
Dneska k nám přijela úžasná návštěva až z Brna. Prožili jsme moc fajn slunečné odpoledne. Byla jsem tak šťastná mezi mýma holčičkama a jedním z mých déčkových chlapečků. Všem rozdával pusinky. Každé mé holčičce a i pomíkům. A ony to opětovaly.
Ano..tohle je přesně to co mě naplňuje. Proč to vše dělám. Mnoho fotek přidám postupně.
Děkuji moc za návštěvu a dárečky! Holky moooc děkují! A já děkuju za našeho zlaťáčka! Tak moc ráda jsem ho viděla!

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

                      


4. 5. 18 Caris and Cairo Mon Miracle - brothers stay together
Včerejší návštěvní den a tedy den čarodějnic jsme završily večerní návštěvou (10 minut cesty:) u Martinky co má naše dva kluky - Cariska a Caira Mon Miracle.
Protáhlo se nám to až do 2 hodiny ranní. A o čem jsme si povídaly? z 90% celou dobu o vipetích klucích Bylo to opět tak moc fajn! Děkuji za pohostinnost a prima večer. Kluky jsem si užila a pořádně umazlila

Přidávám jen pár fotek, protože byla už tma a kluci po bouřlivém vítání převážně jen spinkali Už měli svou večerní dobu.

          

          

          


11. 4. 18 Daymoon Mon Miracle visit us
Včera jsme měli úžasnou dvě návštěvu. Zastavil se u nás na chvilku v podvečer Daymoonek Já jsem byla tak šťastná!!!! On je celá maminka Adinka. Myslela jsem, že ho umačkám láskou Nejdříve jsem pustila na zahrádku Adinku,at je s ním jen mamka a syn a pak holky. Všichni byli tak štastní! Lítali a smáli se...Bohužel moc fotek nemám...spousta je rozmazaných a bylo šero, ale stejně je přikládám. Budeme se těšit na další návštěvu!

                                                                                  Daymoonek s babičkou Yampou

 

                                                                                  Daymoonek s maminkou Adinkou

 

  

 


9. 7. 17 Po roce se k nám zase přišel podívat náš prvorozený chlapeček Ario - to je tak všestranný pejsek!! Strávili jsme krásné odpoledne a rodinka chrtů si to užila též

          

          

          

          

                              

              

                                              

          

                                


22. 6. 17 Tak jsme se minulou neděli byly podívat za našima klukama (Caris, Cairo) a úžasnou rodinkou. Strávili jsme moc příjemné odpoledne při povídání a grilování. Kluci mají úžasný psí život. Co víc si můžu přát. Oba mě ihned poznali a měla jsem je stulené u sebe a mazlila. Už se těším až si to vyměníme a grilovat se bude u nás!Děkuji ještě jednou za vše!

          

          

     

          

                    

          

                  

          


24. 1. 16 Sunday visit - Ario Mon Miracle (our firstborn) heart
V neděli se na nás přijel podívat Ario s páníčkama. Bylo to nádherné odpoledne a večer. Adinka byla šťastná, že viděla brášku a mohla si s ním pohrát a Yampinka - jejich maminka byla v sedmém nebi. Byla středem pozornosti a ve větší smečce se cítí moc dobře. Byl to nádherný pohled a setkání!!....nebezpečný pohled z důvodu plánovaných miminek :)) Večer jsme strávili povídáním a u fotek Aria, když byl miminko. Ario nám ukázal, jaké kousky zvládá a já se nestačila divit. Slalom pod nohama, touch dotyk, lehni, sedni, zůstaň a panička odešla pryč a on tam stále ležel či seděl. Hraj mrtvého..popravdě toho bylo mnohem více, ale já si to nepamatuji :) Je to pan úžasňák a jsem na ně tolik hrdá!!! Moc bych chtěla vidět všechna miminka a aspoň některá (kvůli velké dálce) pozvat na společné setkání a grill v létě + tatínek štěňátek nemůže chybět. Bylo by to moc fajn!!! Všichni patříte do rodiny!!!:)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                 
                       
             
                                        
TOPlist
aktualizováno: 20.06.2018 23:27:42